PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460941}

Bez reguł

Unthinkable
7,4 54 094
oceny
7,4 10 1 54094
7,0 3
oceny krytyków
Bez reguł
powrót do forum filmu Bez reguł

Bardzo słaba końcówka filmu! A wystarczyło nie wiele aby uratować film...

Jak dla mnie film powinien konczyć się pokazaniem samego wybuchu, ktory z daleka obserwuje agentka Helen Brody... i wówczas kamera powinna pokazać jej minę...


Zaś na sam koniec kamera powinna pokazać mine Pana H - coś w stylu a nie mówiłem?

ocenił(a) film na 6
centurionmac

A na sam, sam koniec Yusufa śmiejącego się zza grobu.
A po napisach Allaha rozdającego dziewice "męczennikom"... :D

ocenił(a) film na 7
centurionmac

Ja bym jeszcze dodał do tego z 2 godz filmu, w którym zbierają wszystkich arabusów i wypieprzają ich z krajów zachodnich do swoich zapyziałych nor w Tadżykistanie.

Nirvana22

Hmmm... A odkąd to Arabowie mieszkają w Tadżykistanie? I powiadasz, że to owi Arabowie podłożyli te atomówki? Interesujące...

ocenił(a) film na 9
Tataaleksandrykatarzyny

Jakie bomby, żadnych bomb nie było, to tylko film!
PS. może według ciebie to amerykanie zabili ponad 100 osób we Francji?

baraqs

Myślę, że byli to właśnie Arabowie z Tadżykistanu.

centurionmac

Oczywiście, że takie powinno być zakończenie. Zmarnowali potencjał. Nawet można było jeszcze jakiś szybki dialog walnąć pomiędzy H, a agentką Brody i całą resztą ale w taki sposób, żeby ostatnie słowo należało do H no bo miał w końcu rację.

ocenił(a) film na 8
centurionmac

A ja się nie zgadzam. Uwielbiam otwarte zakończenia bo pozwalają oglądającemu na refleksje. Gdyby pokazano wybuch to niekt by nie myślał nad słusznością tortur tylko uznano by je za wręcz konieczne. A tak widz nie skupia się na samej końcówce (bez względu na dramat jaki mógłby być tam ukazany) tylko na całej fabule i na dramacie, który miał miejsce przez prawie 1,5h

berery

Ja widziałbym takie zakończenie: koniec dialogu między agentką i H, dwusekundowa przebitka z najazdem na jakąś piwnicę, garaż, czy inne miejsce kojarzące się z bombą, urywająca się "śniegiem", jak przy braku obrazu w TV.

ocenił(a) film na 8
berery

Zgadzam się całkowicie w tej kwestii. Zresztą, najprawdopodobniej agentka Brody nawet nie zdążyłaby zrobić jakiejkolwiek miny. ;D

ocenił(a) film na 5
centurionmac

budżet filmu na to nie pozwolił... cały poszedł w gaże aktorów

ocenił(a) film na 7
centurionmac

Masz rację to było by świetne zakończenie, jeszcze lepsze zakończenie było by gdyby agenta Helen dostała kopa od Pana H

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones